Tesco
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Ubezpieczenie zwierząt
  • Ubezpieczenie roweru
  • Ubezpieczenia samochodowe
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe
UK UA RU PL
MoneyGram

Łączymy Cię ze światem

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. MoneyGram posiada ponad 350 000 punktów zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie, gdzie możesz zawsze szybko i wygodnie nadać lub odebrać swój przekaz.Usługa, której możesz zaufać

Wszystkie pobierane przez MoneyGram opłaty są przejrzyste
i czytelne. Dzięki temu od samego początku masz pewność, jaka kwota zostanie doręczona. Co więcej, przy odbiorze nie są już pobierane żadne dodatkowe opłaty.
Sprawdź cennik >

Szybko i elastycznie

Nie musisz obawiać się, że Twoi najbliżsi będą musieli czekać na pieniądze – MoneyGram realizuje większość przekazów w ciągu kilku minut**. Przekazywanie i odbieranie pieniędzy jest proste i nie wymaga posiadania konta w banku.

Przy okazji zakupów

Usługa MoneyGram jest dostępna w 173 sklepach Tesco w całej Polsce. Teraz możesz zaoszczędzić swój czas i wysyłać i odbierać pieniądze 7 dni w tygodniu** podczas robienia zakupów!

Masz pytania dotyczące transferu?

Zadzwoń: 800123155***
lub wejdź na moneygram.pl

Sprawdź godziny otwarcia usługi MoneyGram w Twoim sklepie Tesco

Sprawdź najbliższy punkt Tesco Finanse

Zastrzeżenia prawne>


* W godzinach pracy agenta i z zastrzeżeniem zgodności z wymogami regulacyjnymi.

** Z wyłączeniem świąt państwowych.

*** Za połączenia z telefonów komórkowych operator może naliczyć dodatkowe opłaty.

© 2017 MoneyGram. MoneyGram i "Glob" to znaki handlowe firmy MoneyGram. Wszystkie pozostałe znaki handlowe stanowią własność ich odpowiednich właścicieli. MoneyGram International Limited jest autoryzowaną instytucją płatniczą regulowaną w Wielkiej Brytanii przez Urząd Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority). MoneyGram czerpie zyski z wymiany walut. 17-03317.